czwartek, 13 września 2012

że nam smutno... choć się nie przyznajemy...
Dziękuję Mimi za Twoje słowa. Muszę sobie powtarzać co dnia:
"Gdy przestajemy wierzyć w nasze marzenia, to one przestają nam być bliskie…Wtedy się oddalają. Tracą na ostrości. W końcu zanikają."
" Życie, ludzie są ciągłą inspiracją. Gdy jest dobra energia, serdeczność i wiara w drugiego człowieka, to sama radość."

http://bomimi.decostyl.pl/2012/09/08/wspolny-czas-nowy-baner/comment-page-2/#comments

5 komentarzy:

 1. Wspaniałe słowa, pełne prawdy i optymizmu :) Widzę również, że często bierzesz udział w wielu candy. Może masz ochotę wziąć udział także w naszym konkursie? :) Zapraszamy http://franek-i-brunia.blogspot.com/2012/09/candy-u-franka-i-bruni.html Pozdrawiam ciepło, mokusatsu

  OdpowiedzUsuń
 2. No tak bo sobie postanowiłam, że próbuję szczęścia do póki nie uda się choć raz wygrać - tak na początek tego blogowania, bo ja dopiero od czerwca jakoś się wkręciłam :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. ojej nie korzystam z fb - ale dzięki za miłe słowa i zaproszenie :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Kochana pytałaś o folię. Ja jej nie drukuje tylko wycinam. Korzystam z foli marki ORACAL kupuje się na metry z rolek 0.5, 1, 1.20 metra. W firmie zwanej Lambda mają oddziały w rożnych miastach. W Olsztynie Folię Orakalowe sprzedaje BAKA. Innymi znanymi firmami są Tuplex i Plastics (też spotykane w wielu miastach) ale oni mają folię marki AVERY (ja osobiście wole Oracala). A jeśli chodzi o folię transportową to z reguły używam firmy JACK rzadziej Oracal. Folię JACKa można często kupić w arkuszach w większych papierniczych lub sklepach dla plastyków.
  Jak byś miała jeszcze jakieś pytania to pytaj śmiało postaram się odpowiedzieć o ile będę potrafiła :)

  OdpowiedzUsuń
 5. dzięki za pomoc :-). spróbuję poszukać.

  OdpowiedzUsuń